KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12211430
nr 1221 1430
Kopparstick
1700-tal, Anthonius Waterloo inventi et fecit, ramens innermått: 25x30
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:43:43
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr